Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje   2/4/2008, 01:13

Kritikėt e filmit e kanė krahasuar aktoren, Katherine Heigl, me femrėn numėr njė tė Hollywoodit, Julia Roberts, duke thėnė se ajo ėshtė Julia e ardhshme.
Ndėrsa Heigl thotė se ky krahasim ėshtė fyes pėr aktoren e filmit “Pretty Woman”, pasi qė ajo kurrė s’do tė mund ta arrijė suksesin e Julias.

Heigl e ka arritur famėn duke u shfaqur nė dramėn televizive, “Grey's Anatomy”, ndėrsa nga ajo kohė ka arritur sukses tė madh nė filmat e Hollywoodit, siē ėshtė filmi i vitit tė kaluar, “Knocked Up”.

Paraqitjet e saja filmike kanė fituar kritika pozitive, kėshtu qė shumė shpejt ėshtė krahasuar me fituesen e Oskarit, Roberts, e cila po ashtu ka luajtur nė njė numėr tė madh filmash romantik gjatė karrierės sė saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: