Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richards nuk e njeh Christina Aguileran

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Richards nuk e njeh Christina Aguileran   2/4/2008, 01:11

Kitaristi i grupit legjendar "The Rolling Stones", Keith Richards ka qenė i hutuar kur Christina Aguilera i ėshtė bashkangjitur grupit pėr tė kėnduar njė kėngė sė bashku pėr filmin e ri tė Martin Scorsese, pasi ai s’e kishte idenė se kush ishte ajo.
Richards kishte shikuar me mėdyshje nė momentin kur Aguilera ishte ngjitur nė skenė pėr interpretimin e kėngės “Live With Me”, nė dokumentarin e Scorseses, “Shine A Light”, dhe ai pranon se kishte menduar se ajo ėshtė njė adhuruese e cila po shkonte drejt skenės.
“Njė vajzė u afrua dhe unė u shtanga, thashė me vete, ‘Kush ėshtė ajo?’ Nuk e kisha idenė. Ende nuk jam i sigurt se kush ėshtė, megjithatė ajo kėndon mirė dhe duket seksi”, ka thėnė Richards.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Richards nuk e njeh Christina Aguileran
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: