Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PETA i ofron Bitneyt tė punojė si recepsioniste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: PETA i ofron Bitneyt tė punojė si recepsioniste   2/4/2008, 01:06

Ylli i muzikės pop Britney Spears ka pranuar njė ofertė tė vėrtetė pėr tė punuar si recepsioniste pėr grupin pėr tė drejtat e kafshėve, PETA (Njerėzit pėr trajtim etik tė kafshėve).
Tė inspiruar nga paraqitja e fundit e Spears si sekretaresh nė komedinė “How I Met Your Mother”, presidenti i PETA-s, Ingrid Newkirk i ka bėrė njė ofertė tė shkruar kėngėtares, duke thėnė se kjo nuk ėshtė shaka e datės 1 prill.

“Pasi qė pamė paraqitjen tuaj tė shkėlqyeshme nė ‘How I Met Your Mother’, PETA do tė dėshironte tė ju ofronte njė punė tė vėrtetė si recepsioniste. Kjo mund tė jetė pėr mė pak se njė orė dhe do tė shihni edhe nga brenda se pse jemi aq tė shqetėsuar rreth rasteve qė mbajnė gėzof lėkure dhe pėr qentė dhe macet e pashtėpi. Si falėnderim pėr gatishmėrinė tuaj tė mėsoni dhe ndihmoni, do tė dhurojmė 1000 dollarė nė bamirėsi tė fėmijėve”, shkruhet nė letrėn e PETA-s dėrguar kėngėtares.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
PETA i ofron Bitneyt tė punojė si recepsioniste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: