Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse nė biseda me Cavallin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Winehouse nė biseda me Cavallin   2/4/2008, 01:04

Kėngėtares problematike, Amy Winehouse, i ėshtė ofruar njė marrėveshje e leverdishme me njėrin nga dizajnerėt mė tė mėdhenj tė modės, Roberto Cavalli.
Kėngėtarja e hitit, “Back To Black”, do tė nėnshkruajė kontratė me mogulin italian tė modės, sipas sė cilės ajo do tė furnizohet vazhdimisht me veshjet e dizajnerit tė famshėm, derisa ajo do t’i vesh ato nė paraqitjet e saja publike.
Sipas gazetės britanike “Daily Mirror”, oferta e Cavallit ka ardhur pasi shoqja e tij, Victoria Beckham, i ka thėnė se ajo ėshtė njė admiruese e stilit tė Winehouse.
Posh Spice e kishte quajtur Winehousen njė ikonė tė modės, ndėrsa, sipas njė burimi, Cavalli ėshtė bindur nga fjalėt e Victorias dhe ka vendosur qė tė nėnshkruajė me Amyn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Winehouse nė biseda me Cavallin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: