Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Siguri e shtuar pėr ndeshjen Roma-Manchester

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Siguri e shtuar pėr ndeshjen Roma-Manchester   1/4/2008, 18:45

Autoritetet italiane kanė vėnė nė dispozicion njė shėrbim tė shtuar tė sigurisė rreth e rrotull stadiumit Olimpico, pėr ndeshjes sė sotme nė mes Manchester United dhe Romės, pėr tė parandaluar ndonjė konflikt nė mes tifozėve.
Tifozėt e United ishin viktimė e incidenteve tė hidhura gjatė tė dyja udhėtimeve tė Ligės sė Kampionėve nė Romė nė 12 muajt e fundit, derisa muajin e kaluar njė tifoz i Realit ishte goditur gjatė vizitės sė klubit spanjoll nė kryeqytetin italian.

4,000 tifozė tė Djajve tė Kuq pritet tė pėrcjellin drejtpėrdrejtė ndeshjen e sotme, derisa autoritetet dėshirojnė tė parandalojnė skenat e vitit tė kaluar.

“Pas pėrvojės sė vitit tė kaluar, ėshtė shqetėsuese. Por policėt e dy janė anėve kanė punuar tė sigurojnė se ajo nuk do tė ndodhė sėrish. Askush nuk dėshiron ta shohė atė”, ka thėnė trajneri i United, Sir Alex Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Siguri e shtuar pėr ndeshjen Roma-Manchester
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: