Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rijkaard nuk dėshiron tė komentojė pėr largim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rijkaard nuk dėshiron tė komentojė pėr largim   1/4/2008, 18:43

Menaxheri i Barcelonės, Frank Rijkaard, ka qenė mospėrfillės tė komentojė mundėsinė e largimit tė tij nga klubi spanjoll, gjatė konferencės sė shtypit para ndeshjes ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve, qė do ta zhvillojė sot (e martė) pėrballė Schalkes.
“Pas humbjes, ėshtė mė mirė tė mos flasim pėr kėto gjėra dhe jam shumė mė entuziast tash. Jemi kėtu pėr tė treguar njė ndeshje tė mirė dhe tė pėrgatitemi pėr kėtė. Ėshtė mė mirė tė mos hyrė nė kėto tema”, ka thėnė holandezi.

“Mund ta kuptojmė zemėrimin e tifozėve, ėshtė e drejtė e tyre. Por, kjo duhet tė na japė neve njė motivim shtesė pėr tė treguar vlerat e vėrteta tonat. Duhet t’i gėzojmė njerėzit”, ka shtuar Rijkaard.

Barcelona u mposht 3-2 nga Real Betis gjatė ndeshjes sė vikendit, edhe pse kishte avancuar 2-0 nė pjesė tė parė, ndėrsa largimi i holandezit gjatė kėsaj vere nga drejtimi i klubit spanjoll, po thuajse ėshtė i sigurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rijkaard nuk dėshiron tė komentojė pėr largim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: