Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna kėndon hitet e jetra vetėm pėr 20 milionė $

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna kėndon hitet e jetra vetėm pėr 20 milionė $   1/4/2008, 18:42

Madonna ka paralajmėruar njė turne tė saj kėtė vjeshtė, por ka bėrė tė ditur se nuk do tė kėndojė asnjė nga hitet e saj tė vjetra. “Nuk jam e sigurt qė do ta kėndoj ndonjėherė live ‘Holiday’ apo ‘Like a Virgin’. Troē nuk mundem, ndonėse kjo mund tė ndodhė vetėm nėse dikush mė paguan 20 milionė dollarė . Kjo do tė mund tė ishte ndonjė situatė kur ndonjė rus do tė mė ftonte nė martesėn e tij me ndonjė 17- vjeēare”, ka thėnė kėngėtarja 49 vjeēe, duke pohuar t`i ketė pėlqyer albumi i fundit i koleges sė saj Britney Spears.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna kėndon hitet e jetra vetėm pėr 20 milionė $
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: