Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Franca kundėrshton hyrjen e Gjeorgjisė dhe Ukrainės nė NATO

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Franca kundėrshton hyrjen e Gjeorgjisė dhe Ukrainės nė NATO   1/4/2008, 18:41

Kryeministri francez Francois Fillon ka deklaruar se Franca nuk do tė mbėshtes ftesėn pėr hyrjen e Gjeorgjisė dhe Ukrahinės nė NATO. Ai tha se Franca kundėrshton anėtrėsimin e dyja vendeve sepse beson se "kjo nuk ėshtė pėrgjigje e duhur e balancave tė fuqive nė Evropė dhe midis Evropės dhe Rusisė".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Franca kundėrshton hyrjen e Gjeorgjisė dhe Ukrainės nė NATO
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: