Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vriten dy militantė palestinezė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vriten dy militantė palestinezė   1/4/2008, 18:40

Dy militantė palestinezė janė vrarė nga forcat izraelite gjatė njė operacioni nė Rripin e Gazės. Sipas Hamasit kėto ishin vrasjet e para tė militantėve pas njė muaji pa viktima.

Nė tė tjera zhvillime kryeministri izraelit, Ehud Olmert ka thėnė se Izraeli do vazhdojė tė ndėrtojė nė Jerusalemin Lindor dhe nė Bregun Perėndimor.

Izraeli bėri tė ditur ndėrtimin e 1400 shtėpive nė territorin qė palestinezėt pretendojnė tė ngrejnė shtetin e tyre tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vriten dy militantė palestinezė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: