Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė   31/3/2008, 13:49

Kėngėtarja dhe aktorja Miley Cyrus ka fituar shpėrblimin pėr aktoren mė tė mirė televizive dhe pėr kėngėtaren mė tė mirė nė ceremoninė e “Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards”, shpėrblime qė votohen nga adhuruesit e rinj.
Aktorja Jessica Alba ka fituar shpėrblimin e aktores mė tė mirė pėr film, pasi ėshtė votuar nga 88 milionė votues nė uebsajtin e Nickelodeon. “Mua mė pėlqen Nickelodeon! Kam veshur ngjyrė tė verdhė pėr t’u nderuar. Mė pėlqen shumė tė bėj filma pėr gjithė ju”, ka thėnė Alba, e cila ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e parė.Cameron Diaz ka fituar shpėrblimin “Wannabe Award”, qė i jepet tė famshmit qė ėshtė modeli mė i mirė pėr fėmijė, ndėrsa Chris Broėn ėshtė zgjedhur kėngėtari mė i mirė. Bendi mė i mirė ėshtė zgjedhur “Jonas Brothers”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: