Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ROVENA Stefa rrėfen ROVENA sekretin e madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ROVENA Stefa rrėfen ROVENA sekretin e madh   31/3/2008, 13:47

Dihet tashmė qė prej kohėsh, Rovena Stefa ka bashkėpunuar meShpat Kasapin, me tė cilin ka zhvilluar edhe njė turne sė bashku, kumė pas gjėrat pasuan me njė album dhe disaperformanca televizive. Rovena Stefa tash-mė i rikthehet ‘vetmisė’, dhe pėr pak ditė vjendhe albumi i saj mė i fundit, qė ėshtė nė fundtė pėrgatitjeve nė studion e incizimit. LajmPėrkėtė burim, Rovena Stefa ka folur pėr herė tėparė edhe pėr fotot e publikuara disa javė mėparė, ku gjatė pushimeve nė Egjipt, kėngėtarjaėshtė shfaqur pėrkrah Shpatit, ndėrsa u pėr-fol se midis tyre kishte njė flirt. Pėr tė gjithėfansat e saj, ajo u shpreh: “Kemi qenė njėgrup miqsh, midis tyre dhe Big Mama. Janėfoto tė bėra midis miqsh tė mirė, asgjė mėshumė. Nuk e di se kush dhe pėrse, por atofoto i kanė pasur shumė miq tanė.”


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
ROVENA Stefa rrėfen ROVENA sekretin e madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: