Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E dashura e re e Getoarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: E dashura e re e Getoarit   31/3/2008, 13:42

Getoar Selimi, anėtari i grupit “Tingulli 3”, flitet se kohėt e fundit ka nisur njė lidhje tė re dashurie, e cila po e pėrfshin tė tėrin. Ai ėshtė duke u frekuentuar me Hanėn, njė vajzė mjaft simpatike nga Prishtina. Tė dhėnat e fundit mbi Hanėn flasin se ka qenė prezantuese deri para pak kohėsh nė njė emision radioteleviziv nė Kosovė, kushtuar adoleshentėve.
Nuk ėshtė parė mė nėn rolin e prezantueses nė kėtė emision, ndėrsa tė njohurit e saj thonė se tashmė veē radios ka gjetur njė dashuri tė re, qė ėshtė Getoari. Hana ėshtė aq e kėndshme fizikisht, saqė ka arritur tė punėsohet nė rolin e manekines pėr tė reklamuar veshje tė ndryshme e firmato, nė dyqanet mė nė zė nė Kosovė. Getoari edhe kėtė radhė ka ditur se ku t’i hedhė sytė, po tė kemi parasysh faktin se tė gjitha lidhjet qė ai ka pasur, flasin pėr vajza tė bukura dhe tėrheqėse.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
E dashura e re e Getoarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: