Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Timbaland dhe Cornell krijojnė “albumin e viti”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Timbaland dhe Cornell krijojnė “albumin e viti”   31/3/2008, 13:34

Chris Cornell ka bashkėpunuar fshehuri me Timbalandin, nė albumin e tij tė tretė. Producenti dhe reperi amerikan, bashkėpunimin me ish liderin e grupit Audioslave e ka pėrshkruar si mė tė mirin nė karrierėn e tij, ndėrkaq rokeri ka thėnė se ishte interesantė dhe argėtuese krijimi i kėngėve me Timbalandin.
“Gjithēka ėshtė mė ndryshe, nga ajo qė kam bėrė deri mė tani”, ka thėnė Cornell i cili do ta quaj albumin e ri “Shkėlqimi i karrierės sime”. Ndėrkaq Timbaland ka potencuar se albumi i Cornellit do tė jetė disku i vitit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Timbaland dhe Cornell krijojnė “albumin e viti”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: