Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Church ndjehet nėnė e tė gjithė fėmijėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Church ndjehet nėnė e tė gjithė fėmijėve   31/3/2008, 13:29

Charlotte Church, e cila ėshtė nėnė e njė vajze gjashtė mujore, ėshtė ndikuar nga instinktet e saja amėnore pėr t’i ndihmuar fėmijėt nė spitalin pėr fėmijė nė Wales.
Kėngėtarja nga Walesi u ka thėnė disa miqve tė saj se tė qenit nėnė pėr vajzėn e saj, Ruby, e ka bėrė atė tė mendojė gjithnjė e mė shumė pėr rėndėsinė e ndihmės ndaj fėmijėve.

“Mendoj se kur lind njė fėmijė, bėhesh nėnė pėr tė gjithė. Tė lė tė kuptosh se sa tė dashur janė fėmijėt”, ka thėnė Charlotte.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Church ndjehet nėnė e tė gjithė fėmijėve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: