Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zajmina Vasjari lė nam, nė Pub pa tė brendshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zajmina Vasjari lė nam, nė Pub pa tė brendshme   31/3/2008, 05:20

Nė fakt ėshtė nė natyrėn e saj qė kudo qė tė ndodhet tė bėjė gjithēka pėr tė rėnė nė sy dhe ia del pėr mrekulli.
Zaimina njihet nga tė gjithė edhe si njė frekuentuese e jetės sė natės. Gjithashtu ėshtė pėrfolur edhe pėr njė lidhje me njė djalė qė ka njė pub tė tijin. Por javėn e kaluar Zaimina ra pėrsėri nė grackėn e paparacit tonė. Kėtė radhė nuk ishte nė shoqėrinė e djalit me tė cilin ėshtė parė disa javė mė parė, por me njė tjetėr. Nejse, kjo ėshtė normale, pasi vajza mund tė ketė shumė tė njohur e miq me tė cilėt dėshiron tė frekuentojė pub-et. Por anormalja qėndron tek veshja e saj. Siē e shihni edhe nga fotot, Zaimina ka zgjedhur
pėr nė pub veshjen mė tė zhveshur qė mund tė ekzistojė. Njė fustan super mini, super dekolte me shpinė totalisht tė zbuluar. Pra, njė fustan qė nuk i lė asgjė fantazisė. Gjithēka nė shesh.

Por nuk mjafton vetėm kjo. Mbas mesit tė natės, kur situata nxehet dhe tė gjithė klientėt nė pub (pėrfshirė dhe Zaiminėn) i kanė kthyer disa gota, fillon kėrcimi i shfrenuar dhe kėtu Zaimina nuk tė fal. Por fustani super i hapur, super mini, nuk qėndron mė nė vend, duke zbuluar gjithēka dhe tashmė arrijmė tė zbulojmė edhe diēka tjetėr, Zaimina ėshtė pa tė brendshme, asgjė poshtė fustanit!!!! Me siguri qė e gjitha kjo performacė ka kėnaqur pa masė klientėt meshkuj tė pub-it, ndėrkohė qė paparaci ynė u krijon mundėsinė tė gjithėve atyre qė duan tė shohin se ē’fshihet poshtė fustanit tė Zaiminės, ta zbulojnė nėpėrmjet
kėtyre fotove. Meqė nuk po kėrcen me atė ish-bodigardin, si thoni ju kush mund tė jetė ai djali me bisht tė cilin po e shohin me zili tė gjithė meshkujt teksa kėrcen me Zaiminėn? Nė numrat e ardhshėm patjetėr qė do zbulojmė diēka mė shumė, pasi pėr jetėn private tė Zaiminės ka gjithmonė shumė kuriozitet.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zajmina Vasjari lė nam, nė Pub pa tė brendshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: