Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Leonita

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Leonita   30/3/2008, 10:25

Nickname: Leonita
From: Secret
Job: Traveling round the world...
Hobbiest: Listening to music Rock, watching TV but just movies, playing basketboll Basketball ...


Edituar pėr herė tė fundit nga Leonita nė 25/1/2009, 01:29, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Leonita   31/3/2008, 19:07

Leonita I Love You Smile

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Leonita   6/4/2008, 22:24

Leonita Hallou Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga ProfessionaL nė 24/1/2009, 17:28, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Leonita   7/4/2008, 15:49

Hi Everybody...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erioni
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 07/04/2008

MesazhTitulli: Re: Leonita   21/4/2008, 22:30

hej aje gjall ajo qka nuk po fol aaa apo nuk po shkruanhehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Leonita   24/11/2008, 21:21

lumja ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 43
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Leonita   4/3/2012, 21:01

Pse e ki sekret vendbanimin Leonita, cila eshte arsyea qe je kaq misterioze?
Ndoshta ke qellim me u be kurreshtare nga tjeret me mendue nga lajmerohesh haaaaaaaaaaaaaa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Leonita   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Leonita
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: