Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Banks do tė qėndroj nė shoun"Top Model”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Banks do tė qėndroj nė shoun"Top Model”   29/3/2008, 14:58

Tyra Banks ka mohuar lajmet nė tė cilat thuhej se ajo do tė bargėtisė shoun televiziv “America’s Next Top Model''
Nė bazė tė lajmeve moderatorja televizive, ka dashur tė largohet nga programi, pėr arsye tė disa mosmarrėveshjeve me Jay Manuel.Gjithashtu ėshtė spekuluar se angazhimi i Banksit nė “America’s Next Top Model”, e ka larguar nga planet e mėdha si dhe e ka penguar nė koncentrimin tek avancimi i shou tė saj “The Tyra Banks Show”. Zėdhėnėsi i saj ka deklaruar se lajmet janė tė pa vėrteta, duke thėnė se Tyra nuk do tė largohet nga shou dhe nuk ka pasur mosmarrėveshje me Jayn

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Banks do tė qėndroj nė shoun"Top Model”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: