Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bosworth: nuk luaj kumar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bosworth: nuk luaj kumar   29/3/2008, 14:55

Ndoshta aktorja Kate Bosworth do tė fitojė miliona dollarė nė top kazinot e Las Vegasit nė filmin e saj mė tė ri, mirėpo ajo pohon se nuk i pėlqen tė luajė kumar.
21-vjeēarja luan rolin e njė studenteje e cila e gjen mėnyrėn pėr tė fituar shumė para nė “qytetin e mėkateve”, mirėpo ajo ka deklaruar se kurrė nuk t’i gjuante paratė e fituara me mund nė njė ruletė kazinoje.

“Unė luaj krejt ose asgjė, por kam njė kufi. Mė pėlqen tė luaj ‘blackjack’ me 12 dollarė. Por nuk vė baste tė mėdha”, ka thėnė aktorja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bosworth: nuk luaj kumar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: