Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Timberlake prezanton spektaklin “ESPY–Awards”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Timberlake prezanton spektaklin “ESPY–Awards”   29/3/2008, 14:51

Nė ceremoninė qė do tė mbahet ne Shtetet e Bashkuar tė Amerikės, do tė prezantohen momentet qesharake sportive tė viti, ndėrkaq kėngėtari ėshtė i brengosur se nuk do tė mund tė ia dal mban, angazhimit tė pranuar.
“Do tė mundohem tė jap maksimumin, nė mėnyrė qė tė jetė njė spektakėl i mirė, dhe nuk dua tė kem pėrshtypje negative nga sportistėt, tė cilėt janė mė tė mėdhenj, tė shpjetė dhe mė tė fuqishėm se unė”, ka thėnė ndėr tjera Timberlake. Evenimenti do tė mbahet mė 20 korrik (08) nė Los Anxhelos.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Timberlake prezanton spektaklin “ESPY–Awards”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: