Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Joss Stone luan njė rol lezbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Joss Stone luan njė rol lezbike   29/3/2008, 14:49

Kėngėtarja britanike, Joss Stone, do tė bėjė njė pauzė nga karriera muzikore, pasi do tė shfaqet nė film nė rolin e njė lezbike.
20-vjeēarja pėr herė tė parė kishte aktruar nė vitin 2006, nė rolin e njė shtrige nė filmin epik-fantastik, “Eragon”.

Ndėrsa tani asaj i ėshtė dhėnė mundėsia qė tė ngritet nė njė rol mė tė rėndėsishėm nė komedinė britanike, “Snappers”, nė tė cilėn ajo do ta bėjė njė puthje franceze tė gjatė me njė femėr.

Stone ėshtė e bindur se projekti i ri do ti shokojė fansat e saj. “Ka gjėra tė cilat vėrtet do t’i kalojnė kufijtė dhe kjo mė eksiton”, ka thėnė ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Joss Stone luan njė rol lezbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: