Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson ėshtė martuar?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Simpson ėshtė martuar?   29/3/2008, 14:46

Jessica, e cila prej nėntorit tė vitit tė kaluar ėshtė nė lidhje dashurie me yllin e futbollit amerikan, Tony Romo, duket se ėshtė martuar nė mėnyrė tė fshehtė.
Kėtė e ka deklaruar nėna e saj, Tina, e cila ėshtė intervistuar duke dalė nga njė restorant nė Los Angeles, sė bashku me kėngėtaren 27-vjeēare.

Tina pyetjes se a ka vendosur Jessica tė martohet me Tonyn, i ėshtė pėrgjigjur duke qeshur, “Ēka po flisni? Jessica tanimė ėshtė e martuar me Tonyn!”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Simpson ėshtė martuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: