Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna dhe Brown: Thashetheme tė reja dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna dhe Brown: Thashetheme tė reja dashurie   26/3/2008, 14:10

Rihanna dhe Chris Brown edhe mė tutje vazhdojnė tė mohojnė njė romancė tė mundshme tė tyre, pasi siē thuhet janė fotografuar duke braktisur njė hotel nė Londėr. Javėn e kaluar, Brown ka pėrsėritur edhe njė herė, se nuk ka lidhje dashurie me yllin e kėngės “Umbrella”, dhe definitivisht ėshtė i lirė.
Kėngėtari 18 vjeēar dhe Rihanna 20 vjeēe, janė parė tė shtunėn nė mėngjes, se si po largoheshin nga hoteli i Londrės, pėr nė klubin Maya.
Disa tė pranishėm kanė thėnė se ata janė larguar nga klubi sė bashku nė ora 3 tė mėngjesit. Muajin e kaluar Rihanna dhe Brown u fotografuan, derisa po bėnin pushime nė Xhamajkė, duke u argėtuar nė pishinė.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Rihanna dhe Brown: Thashetheme tė reja dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: