Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pato i bindur: Milani nė Ligėn e Kampionėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pato i bindur: Milani nė Ligėn e Kampionėve   25/3/2008, 16:58

Ylli i ri i Milanit, 18-vjeēari brazilian, Pato, ka pohuar se ėshtė i bindur se skuadra e tij do tė sigurojė pjesėmarrjen nė Ligėn e Kampionėve edhe nė edicionin e ardhshėm

Pato ishte realizator i golit tė fitores pėr Milanin nė ndeshjen e sė shtunės si mysafire ndaj Torinos, me rezultat 1:0, qė ishte goli i shtatė nė 13 ndeshjet e zhvilluara nė fanellėn kuqezi nė Serie A. Ndonėse Milani edhe mė tej ngec katėr pikė ndaj Fiorentinės, qė zė pozitėn e katėrt, e cila dėrgon nė Ligėn e Kampionėve, Pato ėshtė i bindur se skuadra e tij do ta shkrijė kėtė ngecje. "Jam optimist dhe i bindur se do tė luajmė nė Ligėn e Kampionėve edhe nė edicionin e ardhshėm", ka thėnė Pato, i cili nė lidhje me golin e shėnuar ndaj Torinos ka shtuar: "Nuk jam unė meritori pėr golin e shėnuar. Tė gjitha meritat i takojnė Xhilardinos, unė nuk e kisha tė vėshtirė tė dėrgojė topin nė portė", ka pohuar Pato.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pato i bindur: Milani nė Ligėn e Kampionėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: