Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Domenek detyrohet ta ftojė Trezegenė kundėr Anglisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Domenek detyrohet ta ftojė Trezegenė kundėr Anglisė   25/3/2008, 16:57

Pėrzgjedhėsi i Francės, Raimond Domenek ka qenė i detyruar ta ftojė sulmuesin e Juventusit, David Trezefe pėr ndeshjen miqėsore kundėr Anglisė, pėr shkak se nė ndeshjen ndėrmjet Lionit dhe PSZH-sė u lėndua sulmuesi kryesor i kombėtares sė 'gjelave', Karim Benzema.
Ai u lėndua nė nyjen e poshtme tė kėmbės sė majtė gjatė njė dueli me Kamarėn dhe do tė jetė i detyruar tė qėndrojė disa ditė larg fushės sė gjelbėr. Kėsisoj, Domenek pėrkundėr raporteve jo tė mira nė kohėt e fundit me Trezegenė, ka qenė i detyruar ta ftojė kėtė tė fundit pėr miqėsore e sė mėrkurės ndaj Anglisė.

Nė fakt, Trezege ka paralajmėruar kohė mė parė se nuk dėshiron tė udhėtojė nė Kampionatin evropian nė Zvicėr e Austri pėr tė qėndruar nė bankėn e rezervistėve. Megjithatė, kundėr Anglisė ai sigurisht do tė ketė hapėsirė mė tė madhe pėr lojė, edhe pse konkurrenca nė sulm ėshtė e madhe, pasi bėjnė pjesė edhe Tieri Anri dhe Nikolas Anelka. Pėrveē Benzemės, pėr shkak tė lėndimeve, Domenek nuk do t'i ketė nė dispozicion as shėrbimet e Bakari Sanjės, si dhe tė portierit tė Fiorentinės, Frei.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Domenek detyrohet ta ftojė Trezegenė kundėr Anglisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: