Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Venger: Golin e parė e pėsuam nga ofsajdi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Venger: Golin e parė e pėsuam nga ofsajdi   25/3/2008, 16:55

Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger ėshtė mjaft i mllefosur me ndarjen e drejtėsisė nė ndeshjen kundėr Ēelzit, ku skuadra e tij pėsoi humbje 2:1. Pas kėsaj humbjeje, Arsenali ka humbur disi hapin pėr titull, pasi tash zė pozitėn e tretė dhe ngec madje 6 pikė ndaj Manēester Junajtedit. .
"Natyrisht se kampionati nuk ka marrė fund ende. Ne nuk do tė dorėzohemi, derisa tė zgjasė kampionati", ka pohuar Venger, i cili mė pas ka komentuar disa situata gjata ndeshjes. "Ėshtė evidente se golin e parė e kemi pėsuar nga njė pozitė e pastėr jashtė loje.

Gjyqtari gaboi rėndė, por nuk do tė kthehemi e ta vajtojmė kėtė rast. E kontrolluam lojėn gjatė pjesės mė tė madhe tė ndeshjes, por fatkeqėsisht gjithēka u kthtye kundėr nesh", ka theksuar Venger. Nė anėn tjetėr tek kampi i tė kaltėrve gėzimi ishte i madh pėr kėtė fitore. "Tė gjithė futbollistėt e Ēelzit besojnė se mund tė bėhemi kampion.

Do tė bėjmė pėrpjkeje maksimale pėr ta kryer me sukses kėtė punė, pra qė tė bėjmė kthesė tė madhe edhe nė renditje. Manēester Junajtedi nuk ėshtė i paprekshėm dhe nuk ka ikur shumė. Por, gjithashtu mendoj se ende duhet tė kemi kujdes ndaj Arsenalit, sepse ai ende ėshtė gjallė", ka theksuar heroi i fitores sė Ēelzit, Didie Drogba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Venger: Golin e parė e pėsuam nga ofsajdi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: