Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rice: Kina tė jetė mė e matur ndaj Tibetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rice: Kina tė jetė mė e matur ndaj Tibetit   25/3/2008, 16:54

Sekretarja amerikane e shtetit, Kondoliza Rajs, i bėri thirrje qeverisė kineze tė ndjek politikė mė tė matur ndaj Tibetit dhe tė hapė bisedimet me Dalai Lamėn.

" Ne besojmė se Dalai Lama mund tė luajė rol tė favorshėm duke dhėnė besimit e tij pėrmes jo dhunės pastaj pozicionit tė tij se nuk shikon pavarėsinė politike tė Tibetit" ka thėnė Rajs.

Komentet e Rajsit bėhen pasi qeveria tibetiane nė ekzil konfirmoi vdekjen e 135 njerėzve gjatė protestave anti kineze nė Tibet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rice: Kina tė jetė mė e matur ndaj Tibetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: