Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richie: Tė qenit nėnė mė ka ndryshuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Richie: Tė qenit nėnė mė ka ndryshuar   24/3/2008, 19:14

Nicole Richie mendon se prej qė ėshtė bėrė nėnė ka humbur sensin e humorit. Biondja 26 vjeēe, e cila muajin e kaluar lindi fėmijėn e saj tė parė, Harlow, mendon se tė qenit nėnė e ka bėrė tė ndėrrojė shumė, dhe tė largohet nga ahengjet e egra.
“Nganjėherė flas me veten dhe them, dikur isha mė argėtuese. Edhe pse shumė njerėz mendojnė se unė mė nuk jam ajo qė kam qenė, unė prapėseprapė insistoj qė jam e njėjta”, deklaroi bukuroshja Richie.
I fejuari i Richie, Joel Madden, deklaroi se prej se janė bėrė prind, jeta e tyre private ėshtė zbutur pėr tė mirė.
“Nuk ėshtė se ne kemi hequr dorė nga ahengjet, por kemi vendosur tė jemi prind tė kujdesshėm dhe tė mirė.”, deklaroi anėtari i rok grupit “Good Charlotte”, Joel Madden.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Richie: Tė qenit nėnė mė ka ndryshuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: