Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut   24/3/2008, 19:07

Qėndrimin i Paris Hiltonit nė Afrikėn e Jugut ishte mjaft mbresėlėnės, pasi trashėgimtarja e hoteleve ishte nė njėrėn nga jetimoret e kryeqytetit Pretonia, fėmijėt e tė cilės e magjepsėn me shkėlqimin e tyre. Ndėrkohė pas kėsaj vizite, Hilton ka ndėrmend eventualisht tė ftoj disa fėmijė tė kėtij vendi, nė shoun e saj televiziv “Paris Hilton’s My New BFF”.
Vizita e 27 vjeēares nė kėtė vend tė Afrikės erdhi, pasi i dashuri i saj Benji Maddon ishte nė turne me bandėn e tij Good Charlotte, mirėpo vėmendja e tė pranishme ishte e pėrqendruat tek biondina. Pas koncertit shumė fansa kanė pritur me orė tė tėra para njė bari pėr tė takuar dhe mirėpritur Paris Hiltonin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: