Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carey refuzon tė festojė ditėlindjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Carey refuzon tė festojė ditėlindjen   24/3/2008, 19:02

Ylli i muzikės pop, Mariah Carey, ėshtė aq e tmerruar qė po plaket, sa qė refuzon tė festojė ditėlindjet e saja.
Kėngėtarja kurrė nuk i ka festuar vitet e fundit, duke preferuar tė mendojė qė ende ėshtė njė fėmijė i pėrjetshėm. 37-vjeēarja madje nuk i quan kėto ditėlindje, por pėrvjetor.

“Unė jam pėrjetėsisht 12-vjeēare. Dhe kjo moshė 12-vjeēare brenda meje ėshtė njė optimizėm i pėrjetshėm. Siqerisht, kurrė nuk i festoj ditėlindjet. I quaj pėrvjetorė. Kjo tregon sa i ri ndjehesh”, ka thėnė kėngėtarja.

”Disa njerėz e bindin veten se janė tė moshuar, ose mendojnė, ‘tash duhet tė rritem’. Unė ende zgjedh tė kaloj kohė nė Disney World gjatė natės nė Las Vegas”, shton Carey.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Carey refuzon tė festojė ditėlindjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: