Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent xhiron funeralin e Fat Joe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 50 Cent xhiron funeralin e Fat Joe   24/3/2008, 19:00

50 Cent ka nxitur edhe mė shumė armiqėsinė me reperin Fat Joe, duke nxjerr nė internet njė funeral tallės pėr tė.
Filmi i shkurtėr paraqet njė funeral ushtarak amerikan, tė zbukuruar me paraqitjet e 50 Cent duke qarė dhe duke bėrė homazhe pėr 37-vjeēarin. Curtis Jackson, emri i vėrtetė i 50 Cent, nė fund shfaq arsyen e vėrtetė pėr xhirimin e asaj videoje, duke thėnė se kjo ėshtė shitja e dobėt e albumit tė fundit tė Fat Joe, “The Elephant In The Room”.

“Shitjet e albumit tė fundit tė Fat Joe janė tė tmerrshme. Kėshtu e din kur s’je mė i pėrshtatshėm. Bosi (unė) ėshtė aty dhe ėshtė numėr njė nė shitjen e albumeve”, kanė qenė disa nga fjalėt e 50 Cent.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
50 Cent xhiron funeralin e Fat Joe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: