Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Flori dhe Soni, gjithmonė bashkė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Flori dhe Soni, gjithmonė bashkė   24/3/2008, 18:56

Kalojnė gati gjithė ditėn bashkė duke qenė se edhe puna i lidh mjaft. Pėrveēse shumė tė dashuruar me njėri-tjetrin, ata janė edhe pjesė tė familjes sė madhe Radio NRG, pas tė cilės janė shumė tė pėrkushtuar. Edhe nė kėtė festė Soni dhe Flori kanė qenė sigurisht afėr njėri-tjetrit, por ajo qė tė bėn mė shumė pėrshtypje teksa i sheh ėshtė fakti qė nuk largohen pėr asnjė moment nga njėri-tjetri dhe nė rastet qė njė gjė e tillė ndodh, shoqėrohen me sy.
Duhen aq shumė, sa n ė ēdo moment e tregojnė afeksionin. Flori I hedh herė pas here dorėn nė qafė apo tek-tuk kėmbejnė edhe ndonjė puthje apo ledhatim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Flori dhe Soni, gjithmonė bashkė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: