Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zbulohet i dashuri muzikant i TUNES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zbulohet i dashuri muzikant i TUNES   24/3/2008, 18:53

Megjithėse ėshtė pėrpjekur gjithmonė tė mos flasė nė lidhje me jetėn e saj private, Tuna nuk ka arritur sėrish t’i mbajė larg vetes fjalėt, qė thuhen pėr tė. Por kėtė radhė mė shumė, se fjalė tė thėna nė ajėr ato janė fjalė, qė lanēohen nė njė prej faqeve shqiptare nė internet. Bėhet fjalė pėr albaniac. com, qė shkruan se ka zbuluar tashmė tė dashurin e kėngėtares. Nė kėtė faqe nė internet flitet pėr njė lidhje tė Tunės me anėtarin e grupit muzikor “Skillz”.
Djali quhet Ledri dhe pėrveē lidhjes, qė ka me tė kėngėtarja ka bashkėpunuar pėr realizimin e njė dueti muzikor. Nė fakt duket, se ky ka qenė ngacmimi pėr tė folur pėr njė marrėdhėnie mė shumė mes tyre. Nė faqen nė internet shkruhet, se nė kėtė mėnyrė ēifti e ka bėrė publike lidhjen e tyre, gjė qė duket se vetė kėngėtarja e mohon. Nė njė bisedė telefonike, qė patėm me tė ajo nuk ka pranuar kurrsesi tė japė detaje lidhur me kėtė lajm, e pėr mė tepėr nuk ka dashur tė bėjė asgjė publike. “Kam qenė gjithmonė e distancuar nga lajmet rreth jetės sime private”, ėshtė shprehur. Nga ana tjetėr nė intervistat e saj nė tė shkuarėn, Tuna gjithmonė ka pranuar, se ka njė raport intim tė qėndrueshėm dhe se i dashuri i saj ėshtė muzikant, anėtar i njė grupi muzikor. “Kam thėnė gjithmonė, se kam njė lidhje tė qėndrueshme dhe stabėl, por nuk dua tė jap asnjė koment mė shumė”, ka pėrfunduar Tuna. Nė forumet e kėsaj faqeje nė internet fansat shprehen se kėngėtarja ėshtė duke e jetuar kėtė marrėdhėnie dashurie prej disa vitesh dhe nėse do t’iu referohemi intervistave tė Tunės, pa dyshim, qė nuk mund tė jetė ndryshe. Megjithatė vetė ajo dėshiron tė ruajė heshtjen, qė e ka karakterizuar gjithmonė nė kėtė drejtim. Kėnga, qė Altuna Sejdiu ka realizuar nė duet me grupin “Skillz” titullohet “Njo” dhe ėshtė pjesė e albumit, qė grupi ka nxjerrė nė treg. E ndėrsa nuk e kemi parė kohėt e fundit as nė ekranet dhe as nė skenat shqiptare, duket se kėngėtarja ende nuk ka projekte konkrete tė afėrta pėr tė ardhur nė Shqipėri. Vitin e kaluar ajo ishte pjesėmarrėse nė “Top-fest”, ku me kėngėn “Bileta” arriti jo vetėm njė ēmim, por edhe preferencat e padiskutueshme tė publikut, si pėr kėngėn ashtu edhe pėr aftėsitė vokale. Pak javė mė parė, emri i saj ėshtė lakuar dendur, jo vetėm nė mediat shqiptare, por kryesisht nė ato Maqedonase. Kėngėtarja ka qenė ndėr konkurrentėt dhe pretendentėt kryesorė pėr tė prezantuar Maqedoninė nė festivalin Evropian. Pak kohė mė parė, ajo u shpreh se dikur kishte menduar tė merrte pjesė edhe nė festivalin e Kėngės nė RTSH, por me sa duket korrektesa e kėtij aktiviteti muzikor nuk e ka motivuar sa duhet, ndaj edhe zgjodhi festivalin e Shkupit. Gjithsesi, ky fakt nuk ka ndikuar nė fansat e saj nė Tiranė, qė vazhdojnė tė jenė tė shumtė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zbulohet i dashuri muzikant i TUNES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: