Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ryder sėrish kapet duke vjedhur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ryder sėrish kapet duke vjedhur   24/3/2008, 18:48

Winona Ryder ėshtė akuzuar pėr vjedhje nė shitore pėr tė dytėn herė. Aktorja 36-vjeēare, shkaktoi ndezjen e alarmit, kur u mundua tė largohej nga njė farmaci, me njė kuti grimi tė cilin nuk e kishte paguar.
“Winona e kishte ēantėn tė mbushur me gjėra, por ajo nxiti alarmin kur u largua nga shitorja. Kur rojet e sigurimit e ndaluan, gjetėn nė ēantėn e saj disa produkte tė cilat nuk i kishte paguar”, ka thėnė njė punėtore.

Kur aktorja ėshtė pyetur rreth grimit tė vjedhur, Winona e habitur ėshtė pėrgjigjur, “Nuk e di si ka ndodhur”.

Ryder ishte arrestuar pėr vjedhje edhe nė dhjetor tė vitit 2001, kur ishte akuzuar pėr vjedhje tė veshjeve dhe stolive tė vlefshme 5.500 dollarė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ryder sėrish kapet duke vjedhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: