Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Bush shpreh keqardhjen per viktimat e Gerdecit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Presidenti Bush shpreh keqardhjen per viktimat e Gerdecit   22/3/2008, 18:53

Presidenti amerikan Xhorxh Bush, pėrmes njė mesazhi pėr Presidentin e Shqipėrisė, Bamir Topi, shpreh ngushėllimet pėr viktimat e ngjarjes se Gėrdecit.

Duke pėrshėndetur Shqipėrinė pėr vendosmėrinė e saj pėr tė eliminuar municionet e tepėrta dhe tė rrezikshme, presidenti Bush thekson nė mesazhin e tij, se incidenti i Gėrdecit tregon se sa e rėndėsishme ėshtė pėr Shqipėrinė pėr tė qėnė e pėrkushtuar ndaj programeve, qė eliminojnė rrezikun ndaj sigurisė publike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Presidenti Bush shpreh keqardhjen per viktimat e Gerdecit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: