Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brintey Spearsit i ndalohet hyrja nė klub

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brintey Spearsit i ndalohet hyrja nė klub   22/3/2008, 17:58

Birtney Spears ėshtė dėbuar nga njė klub i natės nė Hollivud, pėr shkak tė thashethemeve tė cilat po qarkullojnė nė media.
Vincent Laresca, bashkėpronar i njė klubi nė Hollivud, ka thėnė se Brinteyt i ėshtė ndaluar hyrja, pėr shkak tė problemeve qė e rrethojnė kėngėtaren dhe lajmet qė publikohen ne media, nė mėnyrė qė ti shmanget imazhit tė keq tė lokalit.„Ka ardhur dy herė, mirėpo ne nuk e dėshirojmė nė klubin ton, pasi sjell me vete spekulime dhe lajme jo tė mira“, ka thėnė Lareca pėr gazetėn „New York Times“.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Brintey Spearsit i ndalohet hyrja nė klub
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: