Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jameson vdes ta shohė tė zhveshur Theronin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jameson vdes ta shohė tė zhveshur Theronin   22/3/2008, 17:53

Ylli i filmave pornografik, Jenna Jameson, ka dėshirė tė madhe qė ta zhvesh aktoren seksipile Charlize Theron. Mirėpo ajo nuk dėshiron qė tė bėj ndonjė skenė lezbikesh pėr ndonjė film pornografik, por tė fotografohen bashkė pėr reklamat e PETA-s.
Aktorja pornografike, Jenna Jameson, ėshtė bėrė zėdhėnėse e re e fushatės reklamuese tė PETA-s, kundėr pėrdorimit tė lėkurės sė kafshėve pėr rroba. Ndėrsa nė fotografitė lakuriqe, Jameson ėndėrron ta shohė fituesen e Oskarit, Theron.
“Do tė ishte njė gjė shumė e bukur nėse Charlize Theron merr pjesė nė ndonjėrėn nga fushatat tona ‘lakuriqėsohu’. E pashė atė para disa ditėsh dhe mė magjepsi. Charlize ėshtė shumė seksi dhe do kisha dashur ta shoh lakuriq. Do tė kisha vdekur pėr njė gjė tė tillė”, ka thėnė Jameson.
Jenna Jameson ėshtė magjepsur aq shumė nga Charlize saqė ėshtė e gatshme qė t’ia dorėzojė titullin e seks ikonės.
“Seks ikona kanė qenė Bettie Page, pastaj Marilyn Monroe, Pamela Anderson dhe nė fund unė. Ndėrsa tani jam nė kėrkim tė femrės sė ardhshme tė cilės do tė dėshiroja t’ia dorėzoj kėtė titull...”, ka thėnė 33-vjeēarja Jameson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jameson vdes ta shohė tė zhveshur Theronin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: