Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cattrall e lumtur pėr vazhdimin e Sex And The City

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cattrall e lumtur pėr vazhdimin e Sex And The City   22/3/2008, 17:50

Kim Cattrall ėshtė mirėnjohėse pėr faktin se i ėshtė dhėnė mundėsia qė pėrsėri tė aktrojė nė serialin "Sex And The City", pasi qė ka kujtime tė kėqija nga pėrfundimi i serialit.
Aktorja ėshtė e lumtur tė thotė se i ka zėvendėsuar kujtimet e kėqija me tė mira, pasi ėshtė kthyer nė rolin e karakterit tė Samanthas.
“Seriali po pėrfundonte, babai im ishte diagnostikuar me demencė, ndėrsa unė po ndahesha nga burri...”, ka thėnė ajo. Pas katėr vitesh jeta e Kim Cattrall ka ndryshuar pėr tė mirė.
“Jam nė njė vend tė shkėlqyer. Kam njė tė dashur tė mrekullueshėm dhe po ia kaloj shumė mirė”, ka vazhduar Kim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cattrall e lumtur pėr vazhdimin e Sex And The City
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: