Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paltrow shkėmben Hollivudin me familjen e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paltrow shkėmben Hollivudin me familjen e saj   22/3/2008, 17:46

Aktorja Gwyneth Paltrow do tė bėjė njė pauzė mė tė gjatė nga skenat e Hollivudit, pėr t’iu pėrkushtuar kujdesit tė familjes dhe fėmijėve tė saj
Fituesja e ēmimit oskarė ka marr njė kohė pushimi nga xhirimet e filmave dhe angazhimeve tjera, qė tė kushtoj mė shumė kujdes vajzės sė saj tre vjeēe, Apple dhe djalit njė vjeēar Moses.“Nuk do tė xhiroj mė asnjė film deri nė vjeshtėn e ardhme. Do tė pėrqendroj vėmendjen time tek familja”, ka thėnė Platrow.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Paltrow shkėmben Hollivudin me familjen e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: