Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anēeloti: Milani ėshtė lodhur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Anēeloti: Milani ėshtė lodhur   21/3/2008, 13:44

Trajneri i Milanit, Karlo Anēeloti ka pohuar se skuadra e tij ėshtė e vjetėr dhe e lodhur, prandaj nė verė klubi duhet tė sjellė pėrforcime tė reja. “Ndoshta skuadra ime ka filluar ta ndjej lodhjen, kurse dihet se lojtarėt tanė janė goxha nė moshė.


Por, megjithatė pėr kėtė ēėshtje do tė flasim kur tė pėrfundojė ky edicion. Nė qershor do tė fillojmė tė bisedojmė pėr tė ardhmen e klubit”, ka pohuar Anēeloti. Duke komentuar humbjen e sė mėrkurės ndaj Sampdorisė 1:2, trajneri i Milanit ka thėnė se skuadra e tij ka bėrė disa gabime skandaloze, tė cilat i kushtuan me humbjen e pikėve dhe tashmė rrezikon vizėn pėr Ligėn e Kampionėve. “Luajtėm shumė dobėt.

Pėr shkak tė gabimeve tona skandaloze, lejuam kundėrshtarin tė kalojė nė epėrsi 2:0. Mė pas ishte shumė vėshtirė pėr t’u rikthyer nė lojė, kurse ndikim tė madh nė paraqitjen tonė tė dobėt pati edhe lėndimi i brazilianit Kaka, i cili u detyrua ta braktis fushėn pas vetėm nėntė minutash lojė”, ka pohuar Anēeloti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anēeloti: Milani ėshtė lodhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: