Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ronaldinjo: Kritikėt nuk mund tė mė shkatėrrojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ronaldinjo: Kritikėt nuk mund tė mė shkatėrrojnė   21/3/2008, 13:43

Ylli i Barcelonės, Ronaldinjo nė njė bisedė pėr revistėn gjermane “Vanity Fair”, ka thėnė se kritikat nė adresė tė tij nuk do tė mund ta shkatėrrojnė. “Sigurisht ka shumė njerėz keqdashės. Por, zėrave tė tillė unė nuk ua vė veshin.
Kritikėt nuk do t’ia arrijnė qėllimit tė tyre pėr tė mė shkatėrruar. Askush s’do tė mundet ta shkatėrrojė Ronaldinjon. Nuk ka kritikė qė mund tė ma marrė shpirtin”, ka theksuar Ronaldinjo, i cili nuk u pėrfshi nė mesin e 16 futbollistėve pėr ndeshjen e Kupės sė Mbretit kundėr Valencisė. Kritikat pėr simulime dhe pėr njė formė jo tė mirė e kanė bėrė mė kėmbėngulės brazilianin dhe ai qėndron i vendosur ai dhe klubi i tij janė duke shkuar drejt suksesit.

“Derisa tė jam i motivuar, nuk do tė lejoj tė destabilizohem. Kritikat vetėm do tė mė ndihmojnė dhe do tė mė bėjnė mė tė mirė. Jam i bindur se Barcelona sėrish mund tė fitoj trofe dhe atė me Ronaldinjon e vėrtetė. Futbolli pa trofe ėshtė i bezdisshėm, kurse kur skuadra nuk luan mirė, atėherė normalisht se ndjeheni shumė i zhgėnjyer. Kėtė duhet ta ndryshojmė, mungesa e trofeve nuk guxon tė vazhdojė”, ka nėnvizuar Ronaldinjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldinjo: Kritikėt nuk mund tė mė shkatėrrojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: