Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 MaliZi dotė veprojė sipas politikes sė BE sė pėr njohjen eKS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: MaliZi dotė veprojė sipas politikes sė BE sė pėr njohjen eKS   21/3/2008, 13:38

Kryetari i Kuvendit malazez Ranko Krivokapiq gjatė vizitės nė Slloveni ka deklaruar se sa i pėrket njohjes sė pavarėsisė sė Kosovės, Mali i Zi do tė veprojė sipas politikės sė Bashkimit Evropian. Por vendimi pėr njohjen e pavarėsisė sė Kosovės sipas tij do tė merret mė vonė nė favor tė sigurisė dhe stabiliteti tė kėsaj republike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MaliZi dotė veprojė sipas politikes sė BE sė pėr njohjen eKS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: