Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 YouTube mė i popullarizuari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: YouTube mė i popullarizuari   20/3/2008, 17:35

Ēdo e treta nga 9.8 miliardė videot e shikuara nė internet gjatė muajit janar ėshtė parė nė YouTube, ka bėrė tė ditur agjencia e hulumtimeve comScore Video Metrix.

Saktėsisht, gjatė muajit janar nė YouTube janė parė 3.36 miliardė video, qė do tė thotė 34.3% nga numri i pėrgjithshėm i videove nė internet, dhe kjo bėn qė YouTube tė udhėheq nga konkurrenti tjetėr mė i popullarizuar, Fox e MySpace pėr 6%.

Nė krahasim me muajin e fundi tė vitit tė kaluar, nė fillimin e kėtij viti, popullariteti i YouTube ishte rritur pėr 1.7%. Po ashtu, YouTube arrin tė mbajė mė sė gjati shikuesit. Shfrytėzuesit e kėtij shėrbimi mesatarisht qėndrojnė nė faqe 110 minuta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
YouTube mė i popullarizuari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: