Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 United tri pikė mbi Arsenalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: United tri pikė mbi Arsenalin   20/3/2008, 17:30

Manchester United ka marrė kontrollin e kreut tė Premierligės me tre pikė diferencė ndaj Arsenalit, pas fitores prej 2-0 nė Old Trafford ndaj Bolton Wanderers, derisa Cristiano Ronaldo i ka shtuar edhe dy numrit tė tij tė golave kėtė sezon.
Dy golat e portugezit qė i sollėn fitoren Djajve tė Kuq erdhėn mjaft herėt nė ndeshje. I pari u shėnua pas vetėm 9 minutash lojė, derisa ai dyti erdhi nė minutėn e 20-tė. Me kėto gola, Ronaldo i ēon nė 24 numrin e golave tė tij nė Premierligė, derisa pas tij ndjek Fernando Torres me 20.

Manchester United me kėtė fitore ruan vendin e parė me 70 pikė, tre pikė tė pastra mbi Arsenalin qė gjendet nė vendin e dytė. Pas barazimit 4-4, Chelsea mbetet nė vendin e tretė mė 65 pikė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
United tri pikė mbi Arsenalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: