Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės   20/3/2008, 17:08

SHBA-tė edhe njė herė kanė kundėrshtuar ashpėr ndarjen e Kosovės. "Ne jemi absolutisht kundėr ndarjes", ka thėnė zėdhėnėsi i Departamentit tė Shtetit Tom Kejsi, duke ritheksuar se qėndrimi i SHBA-ve pėr ēėshtjen e Kosovės ėshtė fare i qartė, andaj plani i Marti Ahtisarit duhet tė zbatohet nė mbarė territorin e Kosovės, duke pėrfshi edhe mjediset nė tė cilat shumicėn e pėrbėjnė serbėt. Kjo deklaratė e zėdhėnėsit tė Departamantit tė Shtetit erdhi pas dhunės sė fundit tė shkaktuar nė veriun e Mitrovicės nga ekstremistėt serbė, gjatė sė cilės u vra njė polic ukrainas ndėrsa u plagosėn me dhjetra policė ndėrkombėtarė dhe ushtarė tė KF0R-it, si dhe demostrues serbė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: