Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edhe Holmes me linjė mode

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Edhe Holmes me linjė mode   20/3/2008, 05:58

Aktorja Katie Holmes dėshiron tė bėhet disenjatore mode e fytyrave tė famshme duke krijuar njė linjė mode.
Gruaja e Tom cruise, ėshtė duke i ndjekur hapat e Victoria Beckham, dhe planifikon t’i bashkojė forcat me shtėpinė e modės “Armani” pėr njė koleksion, i cili do tė emėrohet “Katie Holmes for Armani”.
“Aktualisht Katie ėshtė duke e planifikuar njė linjė mode. Ajo ėshtė shumė e gėzuar pėr kėtė. Pėr teshat e para tė cilat do t’i dizajnojė, frymėzim do ta ketė vajzėn dyvjeēare, Suri”, ka thėnė njė burim i afėrt me familjen Cruise.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Edhe Holmes me linjė mode
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: