Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ndjeshmėria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ndjeshmėria   20/3/2008, 05:44

Cila ėshtė ajo gjė qė na bėn tė ndryshėm nga kafshėt...pėrvec brirėve dhe bishtit ?

"Ndjeshmeria"

Pėr shumė persona ėshtė dobėsi ndėrsa pėr shumė persona tė tjerė fisnikeri.
Nuk besoj se ka njeri nė botė qė ti mungojė ndnjenja, well, perveē DRAKULES sigurisht he is a dead man what does he know??
Personi qė deklaron tė kundėrtėn ose shtiret sikur ėshtė njė copė akull, ai ėshtė mė i ndjeshmi dhe mbrojtja me e mirė ėshtė tė hiqet i tillė.

Arsyeja qė shumė nga ne e quajnė dobėsi ndoshta ka tė bejmė me faktin qė ka njėrėz qė janė pa skrupuj dhe e pėrdorin kėtė pėr qellimet dhe arritjet e tyre djallzore.

Pėrderisa tė gjithė e pranojmė qė jemi qenje njerėzore dhe qė njė zemer rreh brenda nesh, tė gjithė e pranojmė ( pa shume deklarata ) se kemi ndjenja.


Me shumė rrespekt AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 27
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   20/2/2010, 16:40

Ndjeshmeria ka te bej me ndjesi te thelle dhe shume te rafinuar.

Eshte brenda teje dhe shfaqet e manifestohet atehehere kur ti e heton ne vete nderhyrjen nga faktore te jashtem ose te brendshem te cilet behen shtytes qe ti te reagosh perseri.

Kjo ka te bej me ndjeshmerin e asaj qe ngerthen ne vete e tere qenia jone ne te gjitha kohet.

Ndjeshmeria ka te bej me shume me pervojen personale te asaj qe vertet eshte brenda nesh; me jeten e botes emocionale.

Ajo eshte e prirur qe te perceptoj boten e padukshme perreth nesh! Gjithmone ka per synim qe te sherbeje si mjet drejtesie per gjdo gjykim tonin.

Me ose pa paramendim ajo sikur i flet ndergjegjes sone perderisa ajo eshte ne gjendje ta degjoi.

[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tiffany008
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Location : USA
Registration date : 04/11/2010

MesazhTitulli: Reply!!   4/11/2010, 10:19

Great news... Ndjeshmeria ka te bej me shume me pervojen personale te asaj qe vertet eshte brenda nesh; me jeten e botes emocionale.
Ajo eshte e prirur qe te perceptoj boten e padukshme perreth nesh! Gjithmone ka per synim qe te sherbeje si mjet drejtesie per gjdo gjykim tonin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   22/2/2011, 04:10

Kosovarja, me pelqen shkrimi jot.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   23/2/2011, 22:00

Kosovarja osht poete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndjeshmėria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: