Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blunt preferonte jetėn nė ushtri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blunt preferonte jetėn nė ushtri   20/3/2008, 02:13

Kėngėtarit tė njohur James Blunt duket se i mungon koha kur shėrbente nė armatėn britanike, pasi qė ka thėnė se roli i tij si ushtar ka qenė mė i lehtė se ky i yllit tė muzikės.
Para se tė fillonte karrierėn muzikore, kėngėtari i njohur me hitin “You’re Beautiful”, ka qenė anėtar i njėsitit ushtarak britanik qė ka shėrbyer nė Kosovė.

“Vėrtet kam qenė i qetė nė ushtri, si nė shtėpi. Mė mungon jeta e ushtarit pasi qė nuk kritikohet nga njerėzit”, ka thėnė Blunt.

“Nė ushtri ishim tė sigurt nga njėri tjetri dhe askush nuk merrej me gjėrat e mia. Tash jam nė industrinė mė tė kritikuar nė botė”, ka shtuar ish-ushtaraku.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Blunt preferonte jetėn nė ushtri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: