Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thaēi nuk merr pjesė nė festivalet e Shqipėrisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Thaēi nuk merr pjesė nė festivalet e Shqipėrisė   20/3/2008, 02:09

Solistja Adelina Thaēi ka deklaruar se nuk mund tė jetė pjesė e festivalet muzikore nė Shqipėri, pasi angazhimi i tillė kėrkon punė, kohė dhe energji mjaft tė madhe qė tė mbuloj edhe aktivitetet tjera.
Kėngėtarja nga Republika e Kosovės ka thėnė se gjatė kėtij viti. po planifikon njė numėr tė madh tė projekteve muzikore, mirėpo mė konkretisht nuk ka dashur tė zbuloj tė rejat.
Thaēi e cila karakterizohet me njė vokal tė veēantė muzikor, ka folur edhe rreth bashkėpunimit tė saj me tenorin Carreras, qė i ka hap asaj rrugė tė reja nė kėtė drejtim.
” Bashkėpunimi me Carreras, mund t’u them qė ėshtė njė eksperiencė shumė e mirė, qė me ka hap mua personalisht rrugė nė kėtė drejtim dhe pritet tė ketė befasi tjera nė lidhje me kėtė”, ėshtė shprehur Adelina Thaēi.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Thaēi nuk merr pjesė nė festivalet e Shqipėrisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: