Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chan dhe Li planifikojnė njė film tė dytė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Chan dhe Li planifikojnė njė film tė dytė   20/3/2008, 02:03

Jackie Chan dhe Jet Li krijuan njė lidhje tė fortė gjatė xhirimit tė filmit „The Forbidden Kindom“, sa qė tani aktorėt do tė paraqiten nė njė projekt tė ri.
Fillimisht, Chan nuk ishte i sigurt nė nėnshkrimin e kontratės 75 milionėshe pėr filmin e ri, mirėpo pasi kuptoj se nė ekuipazh do tė jetė edhe Li, ndėrroi mendje.
Aktori i Hollivudit Jackie Chan kishte ėndėrruar gjithmonė tė paraqitet nė ndonjė film mė kolegun e tij, gjė qė filmi „The Forbidden Kingdom“, ishte shaka i afrimit tė tyre.
„Pasi filluam xhirimet e filmit, ndjehej sikur kishim bashkėpunuar me vite, ndėrsa pas mbarimit ende ekzistonte atmosfera e kėndshme nė mesh nesh“, ėshtė shprehur Chan. Ndėrsa Jet Li ka deklaruar se nė kohėn e xhirimit raportet e tyre ndryshuan nga miq nė vėllezėr. Tani, dėshirojnė tė xhirojnė njė film, nė tė cilin ėshtė punuar 15 vite. Detaje rreth kėtij projekti, aktorėt nuk kanė zbuluar pėr publikun.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Chan dhe Li planifikojnė njė film tė dytė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: