Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jagger do tė bashkėpunojė me Blige

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jagger do tė bashkėpunojė me Blige   20/3/2008, 01:57

Mick Jagger ėshtė duke punuar tė regjistroj njė duet me kėngėtaren Mary J Blige
Vitin e kaluar ylli i grupit Rolling Stoners pati disa paraqitje me Christina Aguilerėn dhe Amy Winehouse, ndėrsa tani ka zbuluar se nė listėn e tij tė preferuar ėshtė Mary J Blige. „Mė pėlqen Mary J Blige. Jam i njoftuar mirė pėr bashkėpunime qė ka bėrė me U2 dhe tė tjerė, mė pėlqen interpretimi i saj muzikor“, ėshtė shprehur Jagger. Gjithashtu rokeri ka treguar se nė bashkėpunimin e tij me Christina Aguilerėn, ishte ndarė mjaft i kėnaqur, duke e cilėsuar atė si njė artiste tė pėrmasave botėrore.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jagger do tė bashkėpunojė me Blige
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: